Gönül Dağı Dizi Oyuncu Meryem Veda Ediyor! Dizi Oyuncusu Kovuldu mu?

0

Gönül Dağı dizisinde büyük ses getiren oyuncunun diziden ayrılma zamanına az kalmış gibi gözüküyor. Öte yandan kendisiyle ilgili büyük beklentiler mevcuttu. Daha önce yine diziden ayrıldığı bilinmekte. Gelinen noktada bizleri başka nelerin beklediği yanıt bulacak. Öte yandan Gönül Dağı dizisindeki güncel durum nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

Diziden Kim Ayrılacak?

Gönül Dağı dizisinde Sevilay Gültekin’in ayrılması bekleniyor. Çünkü Kahveci Rıfat ve Meryem karakterlerinin tartışması üzerine artık birinin diziye veda edeceği anlaşıldı. O da izleyicilerin ayrılmasını istediği Meryem karakterinden başkası değildi. Gelinen noktada bizleri başka nelerin beklediği görülecek.

Oyuncu Kadrosu Dikkat Çekiyor

Öte yandan Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosu dikkat çekmekte. Dizide Berk Atan, Berfin Kıymaz, Cihat Süvarioğlu, Ege Aydan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Ferdi Sancar, Eser Eyüboğlu ve Hazal Çağlar’ın oynaması büyük ses getiriyor. Bizleri başka hangi detayların beklediği ise yakında yanıt bulacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir