Gecenin Ucunda Dizisi Hangi Diziden Uyanlandı?

0

Gecenin Ucunda dizisiyle ilgili merak edilenler tek tek yanıt buluyor. Yayın hayatına yeni başlayan Star TV dizisindeki son detayları aktaracağız. Öte yandan dizideki son gelişmeler de yanıt bulacak. Peki ya dizinin oyuncu kadrosundaki isimlerle beraber ne merak ediliyor? Hikayenin uyarlama olup olmadığı çok soruldu. Gelinen noktada çeşitli ifadelere yer verileceği belirtilmekte.

Dizi Uyarlama mı?

Gecenin Ucunda dizisi Peride Celal’in aynı isimli eserinden uyarlanmıştır. Bu soru son zamanlarda sıkça sorulmakta idi. Gelinen noktada böyle bir gelişmenin yaşanması pek çok kişinin dikkatini çekti. Buna göre başka hangi detaylar bilinmekte? Oyuncu kadrosu çok sık soruluyor ve dizi ile ilgili ilk başta bu bilgi öğrenilmek isteniyor.

Gecenin Ucunda Dizisinde Kimler Oynuyor?

Gecenin Ucunda dizisinin oyuncu kadrosunda kimlerin oynayacağı merak konusu haline gelmişti. Dizide Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal oynamakta.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir