Gecenin Ucunda Dizisi Büyüledi! Kadın Oyuncular Farkını Ortaya Koydu!

0

Gecenin Ucunda dizisindeki güncel detaylar ortaya çıktı. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu dizi hakkında neler biliyoruz? Oyuncu kadrosunda dikkat çeken ifadeler kullanıldı. İlk bölüm oldukça beğenildi ve izleyiciler kadın oyuncuların başarılı performansından söz ediyor.

Gözler Kadın Oyunculardaydı!

Tuba Ünsal ve Neslihan Atagül başta olmak üzere dizideki kadın oyuncuların farkını ortaya koyduğu belirtildi. Güncel gelişmeler ışığında bizleri başka nelerin beklediğini sizlerle paylaşacağız. Son zamanlarda oyuncuların başarısı hakkında çok fazla ifadeye yer verilmekteydi. Ancak tam bölüm yayınlanınca her şey ortaya çıktı.

Tuba Ünsal Açıklama Yaptı

Öte yandan Tuba Ünsal’ın açıklaması da dikkat çekti. Kendisinden gelen ifadede  “Çok sürükleyici, çok derinliği olan, her karakterin farklı kimlikleri, derinlikleri olan. Sadece bir hikayeden gitmeyen bir iş. Ben de seyirci olarak uzun yıllar sonra televizyonda bir şey izleyeceğim için heyecanlıyım.” sözlerine yer verildi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir