Galaxy Z Flip3 Modelinin Konsept Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Samsung tarafından birkaç ay içerisinde Galaxy Z Flip3 modelinin piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Bununla birlikte yaklaşan katlanan ekran yapılı akıllı telefon hakkında sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de cihazın muhtemel tasarımını ortaya koyan yeni bir konsept tasarım ortaya çıktı. Bu yazımızda cihazın olası tasarımını sergileyen görsel hakkında konuşacağız.

Söz konusu konsept tasarım görselleri, meeco.kr üzerinde paylaşıldı. Bununla birlikte yaklaşan akıllı telefon modelinin yaklaşık olarak sekiz farklı renk seçeneğine sahip olacağı söylenmektedir. Bu renk seçenekleri ise yüksek ihtimalle mor, yeşil, siyah, gri, beyaz, lacivert, pembe ve bej şeklinde listelenecektir.

Ortaya çıkan konsept tasarımda farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Aynı zamanda cihazın kamera modülünün S21 ailesine benzer bir tasarım çizgisine göre yapıldığını görüyoruz. Bununla birlikte kamera modülünün hemen yanında bir kapak ekranı bulunmaktadır. Bu ekran sayesinde çeşitli bildirimler okunabilir ve aynı zamanda gelen çağrılar kontrol edilebilir.

Cihazın kapak ekranının 1,81 inç boyutunda olacağı söylenmektedir. Aynı zamanda dahili ekranın ise LTPO AMOLED panel olacağı belirtiliyor. Bununla birlikte yeni nesil modelin çerçeveleri çok daha dayanıklı bir malzemeden üretilecek. Aynı zamanda ekran içi parmak izi sensörü ve suya karşı dayanıklılık gibi özelliklerin de bu modelde sunulması beklenmektedir.

Yaklaşan Galaxy Z Flip3 modeli yüksek ihtimalle Snapdragon 888 yonga setinden güç alacak. Bununla birlikte daha gelişmiş kameralara sahip olması beklenen modelde 3.200mAh kapasiteli bir batarya bulunacaktır. Henüz cihaz hakkında somut bilgilere sahip değiliz. Bu nedenle ortaya çıkan sızıntıları sizlere aktarıyoruz. Ayrıca yeni haberler geldikçe de sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“Galaxy Z Flip3 Modelinin Konsept Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir