Emeklilere Yüksek Promosyon Teklifi Geldi! Yapı Kredi 30.500 TL Teklif Verdi

Emekli maaş promosyonları için bankalarla yapılan görüşmeler sonucunda, Eğitim Birsen Kızıltepe Şubesi tarafından yapılan açıklamada dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Yapılan ihalede, Yapı Kredi Bankası’nın en yüksek teklifi 30.500 TL ile emeklilere sunuldu.

Eğitim Birsen Kızıltepe Şubesi’nin sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, promosyon sürecinin şeffaf bir şekilde ilerlemesi adına diğer sendika temsilcilerinin de görüşmelere gözlemci olarak katıldığı vurgulandı. Açıklamada, önümüzdeki günlerde protokol maddeleri konusunda tekrar görüşmeler yapılacağı ve protokolün imzalanacağı belirtildi.

“Değerli arkadaşlar ilçemizde Mart 2024’te promosyon sözleşmesi bitecek okulların yeni dönem için promosyon ihalesi bugün yapıldı. 30.500 TL Yapı Kredi bankası ile ihalede en yüksek teklifi verdi. Önümüzdeki günlerde protokol maddeleri konusunda tekrar görüşmeler yapılıp protokol imzalanacaktır.”

Emeklilerin maaş promosyonlarına yönelik bu gelişmelerle birlikte, şubat ayının ilk günlerinde yapılan zam sonrasında promosyon ödemelerinin artıp artmayacağı da merak edilmeye başlandı. Emeklilere yönelik promosyon ödemelerinde artış olup olmayacağına dair bankaların resmi açıklamaları takip edilmeye devam ediyor. Emekliler, bu süreçte bankaların resmi internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden bilgilendirmeleri bekliyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir