Eda Taşpınar Yapılmaması Gereken Bir Şeyi Yapınca Sosyal Medyada Linç Edildi! Anında Paylaşımı Kaldırdı!

0

Sultanahmet’te dört oturumda yer alan ve dışarıdan girilemeyen Sultanahmet Cezaevi Camii/Hayyatin-i Hassa Camii’nin tasarımcısı Eda Taşpınar bir skandala yol açtı! Hayranlarına tepki gösterdi!

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan ve yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Eda Taşpınar’ın son paylaşımı olay oldu. Caminin içinde fotoğraf çekip “Doğum gününüz kutlu olsun canlarım” yazısıyla yayınlayan Taşpınar, tartışma yaratan paylaşımını hemen sildi.

Eda Taşpınar son paylaşımıyla yine adından söz ettirdi. Yılbaşı paylaşımına tepki alan Eda Taşpınar, söz konusu fotoğrafı hemen kaldırdı.

CAMİ DURUMU CEVAP VERDİ

600 bin civarında takipçisi bulunan Eda Taşpınar, sosyal medyada paylaştığı son fotoğrafla tepki çekti. Taşpınar, camide çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, “Doğum gününüz kutlu olsun canlar” notu bıraktı.

TEPKİLER KALDIRILDI

Camide çektiği fotoğrafla kısa sürede gündem olan Taşpınar, yorumların ardından paylaşımını kaldırdı. Tartışmalı fotoğrafın ardından Taşpınar herhangi bir açıklama yapmadı.

DİNİ DEĞERLERİ HİÇE SAYDI

Tasarımcı Eda Taşpınar insanların inançlarını yok sayarak ayakkabılarıyla ve uygunsuz kıyafetiyle camii de poz verdi. Sosyal medya hesabından paylaşan Taşpınar’a vatandaşlar tepki gösterdi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir