Dilan Polat Ortalığı Gene Karıştırdı! Paylaşımı Dikkat Çekti!

0

Dilan Polat, eşi Engin Polat’la birlikte tutuklanıp cezaevine gönderildikten aylar sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Dilan Polat’ın Paylaşımı: “Geciken Adalet Adalet Değildir”

Dilan Polat, Ekim ayından itibaren Instagram hesabından sessiz kalmıştı. Ancak sonunda sessizliğini bozarak eşi Engin Polat’la birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşımında “Geciken adalet adalet değildir” ifadesini kullanan Polat, ayrıca “Dilan Polat Yalnız Değildir” etiketini ekledi.

Dilan ve Engin Polat Çiftine Hapis Cezası

Dilan ve Engin Polat çifti, kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla tutuklu bulunuyor. Çiftin tutukluluk kararı öncesinde, komşularıyla yaşadığı kavganın soruşturması kapsamında çifte 8-11 yıl arasında hapis cezası talep edildi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir