Devlet Bankasından Müşteriye Özel 5.000 TL'ye Kadar Bankkart Lira Hediye!

Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek bir kampanyayla karşınızda! Touristica alışverişlerinizde büyük avantajlar sizi bekliyor. İşte detaylar:

Ziraat Bankası Müşterilerine Özel Kampanya:

Ziraat Bankası, müşterilerine özel bir fırsat sunuyor. Touristica alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Bankkart Lira hediye ediyor. Kampanya kapsamında, 25.000 TL ve üzeri alışverişlerde artan hediye tutarları sizleri bekliyor. Alışveriş tutarınıza göre 2.500 TL, 5.000 TL ve hatta 7.500 TL’ye kadar Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları ve Başvuru Şartları:

Bu özel fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken çok basit! Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliğiyle Touristica’da alışveriş yapmak. Kampanya dahilindeki alışverişlerinizi Bankkart POS cihazlarından gerçekleştirmeniz halinde, kazandığınız Bankkart Liraları 7 Nisan 2024 tarihinde yüklenecek ve 7 Mayıs 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Kampanyaya katılmak için asıl kart sahibi tarafından başvuru yapılması gerekmektedir. Unutmayın, kampanyaya katılmayan müşteriler bu özel hediyeden faydalanamazlar. Ayrıca, bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Son başvuru tarihi olarak 29 Şubat 2024 tarihi belirlenen kampanya kapsamında, müşterilere ayrıcalıklı ödeme seçenekleri de sunuluyor. Peşin fiyatına 9 taksit ve 2 ay erteleme avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Başvuru İçin:

Kampanyaya katılmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri, Bankamızda kayıtlı cep telefonlarından TOURISTICA yazıp 4757’ye SMS göndererek ya da banka şubelerinden başvuru yaparak bu özel fırsattan hemen yararlanabilirler.

Ziraat Bankası, müşterilerine sunduğu bu kampanya ile alışveriş keyfini artırırken aynı zamanda maddi avantajlar sağlıyor. Siz de bu özel fırsatı kaçırmayın, Touristica’da yapacağınız alışverişlerle Ziraat Bankası’nın sunduğu bu büyük hediyeyi kazanma şansını yakalayın!

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir