Çukur Yeniden Ekranlarda: Yeni Sezonun Yayın Tarihi ve Detaylar Açıkland

0

Çukur dizisi, Aras Bulut İynemli’nin etkileyici performansıyla ve sürükleyici senaryosuyla bir döneme damgasını vurmuştu. Final yaptığı düşünülen dizi, yarım kalan senaryosunu tamamlamak üzere ekranlara dönüyor.

Aslında Çukur için yeniden başlatma fikri daha önce gündeme gelmişti. Ancak bu sefer Çukur’un yerine Üç Kuruş dizisi gelmiş, ancak beklenen ilgiyi görmemişti. Bu durum üzerine yapımcılar, Çukur’un yeni sezonu için kolları sıvadılar.

Çukur’un yeni sezonunun hazırlıkları başlamış olsa da, Aras Bulut İynemli’nin Atatürk dizisinde rol alacak olması sezonun gecikmesine neden oldu. Atatürk dizisinin hazırlık ve çekim süreci 2.5 yıl sürekli, bu da Çukur’un yeni sezonunun ertelenmesine yol açtı.

Ancak şimdi sevilen dizi için geri sayım başlıyor. Sosyal medyada yer alan bilgilere göre, Çukur dizisinin yeni sezon çekimleri Haziran ayında başlayacak. Yeni sezon, ortalama 60 dakikalık 12 bölümden oluşacak ve dijital bir platformda izleyicilerle buluşacak.

Çukur’un yeni sezonu için heyecan dorukta. Diziseverler, uzun bir aradan sonra karakterlerle yeniden buluşmanın keyfini çıkaracaklar. Önümüzdeki günlerde dizinin yeni sezonuyla ilgili detaylar ortaya çıktıkça, paylaşımlarımıza devam edeceğiz

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir