Bugün Ne Pişirsem Diye Düşünenlere Komşularını Çatlatacak Yemek Tarifi Geldi! Özel Tarif Listesi Açıklandı!

0

“Bugün ne pişirsem?” Sorunun cevabını düşünmekten sıkıldıysanız bu mesaj tam size göre. 9 Ocak menümüzde bu kez Uzakdoğu yemeklerine yer verdik. Detaylardan lezzetli ana yemek menüsüne ulaşın. İşte 9 Ocak menüsü…

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz programında Uzakdoğu yemekleri hazırlandı. Görüntüsüyle iştah kabartan bu tariflerin tadı sorgulandı. 9 Ocak menümüze bu tarifleri ekledik. Bugün akşam yemeğinde Tom Yum Çorbası, General Tso Tavuğu, Çin Pilavı. İşte 9 Ocak menüsü…

TOM YUM ÇORBA          

Tom yum çorbası, Tayland’ın en ünlü lezzetlerinden biridir. Sıcak ve ekşi olarak servis edilir. Karides, fileto ve balık suyu gibi malzemelerle hazırlanır.

GENEL TSO TAVUK

Görünümü iştah açıcı olan yaygın tso tavuğu, Uzakdoğu mutfağının lezzetlerinden biridir. 30 dakikada hazırlanır ve 30 dakikada pişirilir. Soslu tavuktur ve tavuk göğsünden yapılır.

ÇİN PİLAVI

Çin usulü sebzeli pilav, tadına bakanlardan tam not alıyor. Doyurucu bir tarif olan pirinç, sebzelerle karıştırıldığında daha besleyici ve sağlıklı hale geliyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir