Bir Peri Masalı Dizisi Kötü Başlangıç Yaptı ve Öylede Devam Ediyor! Final Kararı Alabilir!

0

Bir Peri Masalı dizisindeki güncel gelişmeler ve çok daha fazlası yanıt bulacak. Öte yandan diziye dair bizleri neler beklemekte? Güncel bilgileri aktaracağız ve reytinglerden söz edeceğiz. Fox TV’de yayın hayatına başlayan dizi, büyük ses getirmişti. Öte yandan şimdiki konumu ise çok şaşırtıyor. Peki ya dizi hakkında ne biliyoruz?

Dizideki Son Durum Nedir?

Bir Peri Masalı dizisinin reytinglerde ilk 10’a girme konusunda dahi zorlandığı belirtildi. Bu gelişme esasında yaşananlar gözler önüne serildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği dizideki son durum başta olmak üzere çeşitli detaylara yer veriliyor. Öte yandan bizleri başka neler beklemekte? Dizinin bu tarz düşük reytingler alması devam eder ise finali ile sonuçlanabilir.

Oyunculara Rağmen İzlenmedi!

Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Nazan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Müfit Kayacan ve Kadir Çermik oynamasına rağmen dizinin beklentileri karşılayamadığı belirtiliyor. Dolayısıyla izleyiciler şok üstüne şok yaşamakta. Güncel detaylarla birlikte çeşitli bilgilerin verildiği vurgulanmakta. Dolayısıyla diziye ilişkin bizleri nelerin beklediği yanıt bulacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir