Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinin Yeni Bölümü İptal Edildi: Seyircilere Kötü Haber Geldi

0

ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan sevilen dizi Ben Bu Cihana Sığmazam, 59. bölümüyle bekleyenleriyle buluşmayacak. Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Ali Seçkiner Alıcı, Ozan Akbaba ve Ragıp Savaş gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi, her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyordu. Ancak bu kez seyircilere kötü haber geldi.

Yeni Bölüm Neden Yayınlanmayacak?

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yeni bölümü, Türkiye Kupası’nda oynanacak MKE Ankaragücü – Fenerbahçe maçı nedeniyle yayınlanmayacak. Bu durum, dizinin hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

Geçtiğimiz Hafta Neler Oldu?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 58. bölüm, MKE Ankaragücü – Fenerbahçe maçının ardından tekrar bölümü olarak yayınlanacak. Bu durum, dizinin takipçilerini biraz olsun teselli etse de, yeni bölümün beklenenden daha uzun süre gelmesi hayal kırıklığı yarattı.

Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 59. bölümü, Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Seyirciler, yeni bölümün gelmesini sabırsızlıkla beklerken, yaşanan bu aksaklık nedeniyle büyük bir üzüntü yaşadı.

Hayranlar Ne Düşünüyor?

Dizinin sadık hayranları, yeni bölümün yayınlanmamasıyla büyük bir şaşkınlık ve üzüntü içindeler. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda, dizinin ne zaman geri döneceği ve hikayenin nasıl devam edeceği konusunda yoğun spekülasyonlar yapılıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin takipçileri, heyecanla bekledikleri yeni bölümün gelmesini umut ederken, bu hafta ekrana gelmemesi, dizi tutkunlarını oldukça üzdü.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir