Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Büyük Kavga! EDHO Oyuncusu Geri Döndü..

0

Ben Bu Cihana Sığmazam 58. Bölümde Büyük Kavga!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde yaşanan büyük kavga sahnesi ise izleyicilerin aklında uzun süre yer edecek gibi görünüyor. Dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Ali Seçkiner Alıcı, Ozan Akbaba ve Ragıp Savaş gibi usta isimler bulunuyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ruhu Geri Döndü!

Yeni sezonda diziye katılan yeni bir karakterle birlikte Ben Bu Cihana Sığmazam, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın unutulmaz ruhunu yeniden canlandırdı. Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ, Behçet Şavlı karakteriyle diziye dahil oldu. Behçet Şavlı’nın milliyetçi kişiliği ve yeraltı dünyasındaki etkileyici duruşu, dizinin heyecanını daha da artıracak gibi görünüyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam 59. Bölüm Heyecanla Bekleniyor!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölümü olan 59. Bölüm, Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak. Seyirciler, yeni bölümde yaşanacak gelişmeleri merakla beklerken, dizinin heyecan dolu hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam edeceği tahmin ediliyor

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir