Arto'dan Alişan'a Ağıza Alınmayacak Sözler! Mezar Kavgasında Son Durum Nedir?

0

Alişan’ın Hilmi Topaloğlu’nun mezarını yaptırmış olmasına ilişkin çeşitli detaylara yer verildi. Güncel detaylar ışığında çeşitli ifadeler ortaya çıkıyor. Öyle ki Arto ve Alişan ile ilgili bazı  gelişmeler yaşandı. Seren Serengil’in mezarlığı Alişan’ın yaptırdığını söylemesi üzerine Arto sert çıktı. Yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı.

Seren Serengil Açıkladı Ama…

Seren Serengil, mezarlıkla ilgili “Mezarın bundan önceki hali de var. Beni de aradılar, Mahsun’un yardımcı yönetmeniymiş oğlu. Alişan 3. yılında yaptırmış mezarlığı bunu oğlu Gürkan söyledi. Sonra çöktüğünü ifade etti” açıklamasına yer vermişti. Bunu duyan Arto ise bir anda sinirlendi ve sert çıkıştı. Alişan’ın şov yaptığını söyleyen ünlü isim, başka ne gibi ifadeler kullandı?

Arto’dan Mezar Çıkışı!

Arto ise yaptığı açıklamada  “Alişan neyi yaptırmış? Oğlu Okan hodri meydan diyor. ‘Hangi hakla Alişan mezarı yaptıracak? Bizi doğru düzgün aramış mı?’ diyor. Yalan söylüyor mezarı da çocuklar yaptırmış. Burası özel arası bekçi filan yok bekçi bir şey diyemez sana Seren! Adam öldüğünde, cenaze günü ilk Alişan avukat avukat gezip kontratı nasıl alırım demiş. Alişan kendine rol biçmiş şimdi de…” ifadesine yer vererek dikkatleri üzerine çekti.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir