Arto Alişan'ın Şov Yaptığını Söyledi! İkili Arasında Tartışma Alevlendi!

0

Arto ile Alişan arasında yaşanması muhtemel gerilime dair çeşitli ifadelere yer verildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği programda neler yaşanıyor? Seren Serengil, Mahsun Kırmızıgül ve ekibini eleştirerek “Hepiniz utanın, Hilmi Topaloğlu’nun mezarı çökmüş, üzerinde otlar bitmiş… Siz hâlâ adamın adını kullanıp film çekiyorsunuz. İlk önce mezarı yaptırın, oradaki adam Alişan yaptırıyor, dedi” açıklamasına yer verdi.

Arto Alişan’a Karşı Çıktı

Arto ise Alişan için yaptığı açıklamada  “Kesin mahsus biliyordur orayı onunla örtüştürüp kendine kredi. 10 yıldır yaptırsaydı şimdi mi aklına geldi” ifadesine yer verdi. Güncel gelişmeler ışığında bizleri nelerin beklediği yanıt bulacak. Söz konusu detaylara ise yine haber sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

Alişan’dan Yanıt Yok!

Öte yandan Alişan henüz açıklama yapmış değil. Ancak ikili arasında bir gerginliğin yaşanması an meselesi. Ünlü ismin sessiz kalacağı düşünülmüyor. Dolayısıyla güncel gelişmeler ışığında bizleri nelerin bekleyeceğini sizlerle paylaşacağız. Alişan ve Arto arasında tarıtşma çıkacak mı?

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir