Arka Sokaklar Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? Bu Cuma Arka Sokaklar Yeni Bölümü Var mı?

0

Kanal D  dizisi Arka Sokaklar ile ilgili çeşitli ifadelere yer veriliyor. Sevilen yapım ne zaman yayınlanacak? 45 günlük aranın ardından dizi için artık yeni açıklamanın yapılması beklenmekte. Son zamanlara damgasını vuran dizide Türker İnanoğlu’nun sağlık durumuna göre hareket edilecekti.

Oğlundan Açıklama Geldi mi?

İlker İnanoğlu, yapımcı babasının kaza geçirmesi sonrasında diziye ara verildiğini ifade etmişti. Şimdi ise aradan geçen vakitle birlikte dizi yayın hayatına devam edecek mi soruluyor.

Yapım Şirketi Ne Demişti?

“Arka Sokaklar, yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı sebebi ile bir süre sağlık arasına giriyor. Yapımını Erler Film’in üstlendiği, 17 sezondur ekrana gelen efsane dizi Arka Sokaklar 18 Kasım Cuma akşamı 638.bölümüyle izleyici ile buluşup, ardından bir süre sağlık arası verecek. Kanal D ailesi olarak Sayın Türker İnanoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi sunar, kendisine acil şifalar dileriz”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir