Akaryakıttaki Güncel Fiyatlar Tek Tek Ortaya Çıkıyor! Benzin ve Motorindeki Son Durum!

0

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlarla birlikte Ekim ayının güncel fiyat listesini paylaşacağız. Brent varil petrol ve ham petrol fiyatındaki artış bir şekilde benzin ile motorine de yansıyor. Dolayısıyla merak edilenleri sizler için yanıtlayacağız. İstanbul, Ankara ve İzmir’deki fiyatları sizlere iletiyoruz.

Motorine Zam Geliyor

Motorine bugünden itibaren gelecek zam dikkat çekti. 1,39 TL’lik zamdan sonra benzin istasyonlarında fiyat durumu nedir? Yakın zamanda yeni bir fiyat artışı yaşanacak mı merak ediliyor. İşte merak edilen sorularla birlikte çeşitli detayları sizlere ileteceğiz. Akaryakıttaki son durum büyük dikkat çekti. Bundan sonraki süreç içerisinde motorini daha pahalıya satın alacaksınız.

Güncel Akaryakıt Fiyat Listesi 11 Ekim 2022

İstanbul’da Benzin ve Motorin Kaç TL?

 

Benzin: 20,63 TL

Motorin: 27,11 TL

 

Ankara’da Benzin ve Motorin Kaç TL?

 

Benzin: 20,76 TL

Motorin: 27,21 TL

 

İzmir’de Benzin ve Motorin Kaç TL?

 

Benzin: 20,74 TL

Motorin: 27,25 TL

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir