Akaryakıtta Şaşırtan Gelişme! Motorine Yeni İndirim Geldi

0

Akaryakıt fiyatlarına ilişkin merak edilenler tek tek yanıt bulacak. Son zamanlarda benzin ve motorinin iyice zamlanması dikkat çekmişti. Ancak gelinen noktada öyle detaylar ortaya çıktı ki herkes şok üstüne şok yaşayacak. Dolayısıyla akaryakıta dair bilinmeyenler tek tek ortaya çıkmak üzere. Motorin fiyatları daha da düşecek mi?

Motorine Zam Gelecek mi?

Motorin fiyatına yeni bir zam gelmesi bekleniyor. Yapılan açıklama ile birlikte motorinde bu geceden itibaren 2,13 TL’lik indirim yapılabileceği belirtildi. Dolayısıyla motorine ilişkin bu detay bile büyük ses getirecektir. Pek çok kişinin yakından takip ettiği gelişme esasında bizleri nelerin beklediği yanıt bulacak. Motorin fiyatı hakkında başka neler bilmekteyiz? Akaryakıttaki bu fırsatları değerlendirmek isteyenler indirimi beklemeye başladı.

Akaryakıtta Güncel Fiyatlar

İstanbul Benzin, Motorin, LPG Fiyatları 13 Ekim

Benzin: 20.61 TL

Motorin (Mazot): 28.55 TL

LPG (Otogaz): 9.98 TL

 

Ankara Benzin, Motorin, LPG Fiyatları 13 Ekim

Benzin: 20.74 TL

Motorin (Mazot): 28.64 TL

LPG (Otogaz): 10.25 TL

 

İzmir Benzin, Motorin, LPG Fiyatları 13 Ekim

Benzin: 20.73 TL

Motorin (Mazot): 28.67 TL

LPG (Otogaz): 9.98 TL

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir