2021 Honda Civic Sedan Modelinin Tasarımı Sızdırıldı!

0

2021 Honda Civic Sedan modeline ait tasarımlar sızdırıldı! 2021 yılında tanıtılacağı düşünülen on birinci jenerasyon Civic Sedan’ın nasıl görüneceği belli oldu.

Güncel olan modelde de olduğu üzere B sütununa kadar dört kapıya sahip olan yeni model de Civic HB modeli ile aynı yüze ve aynı dizayn düzenlemesine sahip. Bu bölümden sonra hatback modeline kıyasla daha düz bir tavan çizgisine sahip olan araç, uzatılmış bir arka kısım ve Accord ile Insight modellerinin sahip olduğu oranlara benzer bir oran ile sürücülerin karşısına çıkacak. HB’den farklı olarak stop lambaları bir şerit ile birleşmemiş ve tasarımları da farklı.

Civic Sedan piyasadaki modele göre daha düz hatlara sahip olduğu görsellerden anlaşılmakta. Çıkacak olan yeni modelim bagaj kapağının büyütüldüğü de fark ediliyor. Yapılan bu güncellemeler ile Mk11 Civic Sedan modelinde daha fazla diz ve baş mesafesine ek biraz daha büyük bir bagaj bulunacağı anlaşılmakta. Ön ve arka sekmelerin hayli uzun durduğunu da belirtmiş olalım.

Patent görsellerinin de gerçek araca göre daha basit ve sade olduğunu belirtmekte fayda var. Bu yüzdendirki kesin bir bilgi için yeni Civic ailesinin yapacağı lansmanı beklemek en doğrusu. Ancak gelecek olan model daha sade hatlara sahip olacak gibi duruyor.

“2021 Honda Civic Sedan Modelinin Tasarımı Sızdırıldı!” haberi hakkındaki düşüncelerinizi alt tarafta yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirisiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir