Vivo S9 Modelinin Resmi Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı

0

Vivo, 3 Mart tarihinde Çin’de düzenleyeceği bir etkinlik ile birlikte Vivo S9 serisini tanıtacak. Bununla birlikte Çinli üretici, bu serideki modellerin geldiğini işaret etmek için yeni bir tanıtım posteri paylaştı. Bu posterin yanı sıra yaklaşan Vivo S9 modelinin resmi tanıtım ve render görüntüleri de ortaya çıktı. Ayrıca cihazın üç farklı renk seçeneği ile geleceğini öğrendik.

Resmi görüntülere göre Vivo S9 modeli siyah, beyaz ve gradyan mavi olmak üzere üç renk seçeneği ile satışa sunulacaktır. Bununla birlikte yaklaşan modellerin arka bölümünün sol üst köşesinde büyük bir kamera modülü yer alacak. Bu kamera modülü içerisinde üçlü kamera kurulumu bulunacaktır. Ayrıca bu kameralardan birincil olanının 64MP kamera sensörü olarak sunulacağına dair birtakım söylentiler mevcut.

Cihazın sağ yanında ses butonları ve bir de güç butonu yer almaktadır. Bununla birlikte tanıtım posteri, Vivo S9 modelinin 44MP ana ön kameraya sahip olacağını ortaya koyuyor. Bu ön kamera bölümünde ikili kurulum göreceğiz. Ayrıca ikinci kamera da 32MP gibi yüksek çözünürlüklü bir sensör olarak karşımıza çıkacak.

Vivo, henüz her iki modelin de ön tasarımı hakkında bir paylaşım yapmadı. Ancak ortaya çıkan raporlara göre Vivo S9 geniş çentikli bir ekran tasarımı ile birlikte gelecek. Bununla birlikte Vivo S9e modelinin ise su damlası çentiğine sahip bir ekran ile geleceği söylenmektedir. Ayrıca cihazların 90Hz yenileme hızına ve FHD+ çözünürlüğe sahip AMOLED ekran paneline sahip olması bekleniyor.

Vivo S9 5G modelinin Dimensity 1100 yonga setine sahip olacağı söylenmektedir. Ayrıca bu modelin 12GB RAM ve 4.000mAh kapasiteli bataryaya sahip olmasını bekliyoruz. Öte yandan Vivo S9e modelinde ise Dimensity 820 işlemci, 8GB RAM ve 4.100mAh kapasiteli batarya görebiliriz. Her iki modelde de 33W hızlı şarj desteği bulunacak. Buna ek olarak henüz iki modelin de fiyatı konusunda bir bilgiye sahip değiliz.

“Vivo S9 Modelinin Resmi Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir