Teşkilat Yeni Bölümü İşte Bu Yüzden Yayınlanmadı! İzleyiciler Uzun Zamandır Soruyordu!

0

Deniz Baysal Yurtçu, Murat Yıldırım, Turgut Tunçalp, Serdar Yeğin ve Yunus Emre Yıldırımer’in başrolde oynadığı dizide Teşkilat’ın son bölümü bir türlü yayınlanamadı. Hal böyle olunca izleyiciler de diziyi neden izleyemediklerini sordu.

Teşkilat Neden Yayınlanmadı?

Teşkilat dizisi yayınlanmadı çünkü yılbaşı nedeniyle çekimlere ara verildi. Ancak 8 Ocak 2023 tarihinde yeni bölüm yayınlanacak. Böylelikle hikayeye kaldığı yerden devam edilecek. Sevilen yapımda heyecanlı anlar bizleri bekliyor. Son bölümde neler olmuştu?

Teşkilat’ta Heyecan Bitmiyor!

“Terör kampından elde edilen büyük başarının ardından İstanbul’a dönen ekibi yeni görevler beklemektedir. Planı sekteye uğrayan Hartley, amacına ulaşmak için gözünü karartır. Kamptan elde ettiği verilerle çalışmaya koyulan ekip üyeleri, yapılacak kanlı bir eylemin ucunu yakalar. Geçmişin gölgesinin peşini bırakmadığı Efkar, Hasan Atmaca hakkında bazı şeyleri Ömer’e açıklama kararı alır. Korkut, hesaba katmadığı birisiyle karşılaşınca tehlikenin enselerinde olduğunu öğrenir. Kimsenin ummadığı bir planı olan Hartley ise planını yönetirken en büyük cezayı kendisine keseceğinden habersizdir.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir