PTT Personel Alımı İçin Tarih Verdi! PTT Kaç Personel Alacak?

PTT’den gelen haberle birlikte güncel bilgiler verildi. PTT personel alımına ilişkin bilinmeyenler yanıt buluyor. Öyle ki açıklanan kadrolara başvuruda bulunabileceksiniz. 50 bin kişinin alınacağı belirtildi. PTT’de memur olarak çalışmak için hangi şartların karşılanması gerekiyor.

 50 bin Personel Alınacak

PTT’den gelen haber doğrultusunda 50 bin personelin alınacağı resmi olarak açıklanıyor. Bu noktada başvuruların başlama tarihi ile birlikte aranan şartlar ön plana çıktı. Aşağıdaki kadrolardan birinde çalışma şansı elde etmek için sizler de detaylara erişebilirsiniz. Başvurular için resmi internet sitesi üzerinden işlem sağlamanız mümkündür. PTT ‘de çalışmayı düşünenler Aralık ayı içerisinde gerekli başvuru işlemlerini tamamlıyor. Öte yandan yeni bir iş ilanı duyurulduğu vakit sizler de internet sitemizi takip ederek güncel ilanlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. PTT ve İŞKUR iş ilanlarıyla ilgili güncel bilgiler haber sitemizde yer alıyor.

PTT Personel Kadroları

Büro memuru

 

Gişe memuru

 

Dağıtıcı elemanı

 

Avukat

 

Mimar

 

Mühendis

 

Tekniker

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir