Müge Anlı'dan Altın Kelebek Ödül Töreninde Eşiyle İlgili Önemli İtirafta Bulundu!

Müge Anlı, ödüllere doyamadığı Altın Kelebek gecesinde önemli bir açıklamada bulundu. Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu’ndan da söz etti ve izleyenleri kahkahalara boğdu. ATV’de sunuculuk yapan ünlü isim, başarılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak yaptığı açıklama ile adından söz ettirdi diyebiliriz. Güncel olarak yaptığı açıklamadan bahsedelim.

Bütün Oyları Almış

Müge Anlı, açıklamasında bütün oyları kendisinin aldığına çok şaşırdığını söyledi. Anlı, “Ödülü aldığımı duyunca bir araştırma yaptım. Şimdi Altın Kelebek kızmasın. Dedim ki ‘Biz kaç oy aldık?’ Bütün oylar bizim, çok teşekkür ediyorum. Vallahi ben kendi kendime bile oy vermedim” dedi.

Şinasi Yüzbaşıoğlu’nu Anlattı

Müge Anlı, eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu’ndan da söz etti ve “Şimdi biz evlendik, abuk subuk haberler çıktı. Onlar da beni sevmediklerinden değil. Tıklanmak için falan abuk subuk haberler yapan oluyor. Başta benim eşim bunlara bakıyordu. ‘Nasıl yazmışlar’ falan… Ben de “Okuma, alış” diyorum. Sonra ‘Seninkiler hiç merak etme hakkını arıyorlar sonuna kadar’ diyor benimki. Benim izleyicilerimin benim evdeki adı seninkiler, sonra şimdi bizimkiler oldunuz. Oy atanların sayısını görünce o kadar mutlu oldum, o kadar sevindim ki… Siz arkamızda olduğunuz müddetçe bizlerin olayların üzerine güçlü bir şekilde, korkusuzca gitmemize vesile oluyor. O yüzden iyi ki varsınız, çok teşekkür ediyorum.”

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir