Motorine Gelen Zam Bir Türlü Durmuyor! Motorin Pompa Fiyatları Değişti!

0

Akaryakıt fiyatlarına dair merak edilenler tek tek yanıt buluyor. Öyle ki güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer verildi. Benzin ve motorin hakkında neler biliyoruz? Merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Benzin ve motorindeki son durum nedir? Son bir haftada motorine toplamda 5 TL’nin üzerine zam gelebilir. İşte detaylarıyla birlikte akaryakıta ilişkin bilinmeyenler haberimizde…

Akaryakıt Fiyatları Artacak mı?

Motorine yeni bir zammın beklendiği belirtildi. Bu gelişme esasında motorine fiyatının Pazartesi gününden itibaren 1,39 TL civarında artması bekleniyor. Haberle beraber İstanbul, İzmir ve Ankara’daki fiyatların da buna göre şekilleneceği belirtildi. Öte yandan güncel gelişmeler ışığında fiyat listesini sizlerle paylaşıyoruz. Motorine gelecek zamla birlikte araç sahipleri mazotu daha pahalıya satın almak zorunda kalacak.

Güncel Motorin Fiyat Listesi

İstanbul Benzin ve Motorin Fiyatı Kaç TL?

Benzin: 20,63 TL

Motorin: 27,11 TL

 

Ankara Benzin ve Motorin Kaç TL?

Benzin: 20,76 TL

Motorin: 27,21 TL

 

İzmir Benzin ve Motorin Fiyatı Kaç TL?

Benzin: 20,74 TL

Motorin: 27,25 TL

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir