Kuaför, Berber ve Güzellik Salonlarında Yeni Düzenleme! Ticaret Bakanlığı Tarih Vererek Açıkladı!

0

Kuaför, berber ve güzellik salonları için yeni bir düzenlemeye imza atıldı. Ticaret Bakanlığı bu iş yerlerinin haftada hangi günler kapalı olacağı hakkında kararını duyurdu.

 

Ülke genelinde tüm kuaför, berber ve güzellik salonlarının haftanın bir günü kapalı olması kararı bir kez daha ertelendi. Bu iş yerlerinin haftanın bir günü kapalı olması ve bu günün ise de Pazar günü olması kararı normalde Ocak ayı başında uygulanacaktı ancak bu karar ertelenmiş oldu.

 

Ticaret Bakanlığı bu kararı 1 Temmuz 2023 tarihine ertelendi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un imzası neticesinde 1 Temmuz 2023 tarihi başlangıç kabul edilerek kuaför, berber ve güzellik salonları sadece pazar günleri tatil yapmış olacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir