Hülya Avşar Yeni Şarkısından Sonra Verdiği Siyaset Açıklaması Ağızları Açık Bıraktı! Hülya Avşar Siyasete Atılacak mı?

0

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte siyasete atılmak istediğini dile getiren Hülya Avşar’ın partisi netleşti.

Hülya Avşar’ın geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda “Siyaset yapmak ister misin” sorusuna “Yapmak isterim” yanıtını vermesinin ardından katılacağı partiye ilişkin ilginç tespitler var.

Erdoğan’ın ailesine samimi

Hülya Avşar’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesiyle iletişim halinde olduğu biliniyor.Erdoğan ailesinden zaman zaman gelen davetleri kabul eden Hülya Avşar, önümüzdeki yıllarda siyasete girerse AK Parti’den siyasete başlayacağı konuşuluyor. Hülya Avşar’ın büyük bir kısmı, gerçekten siyasete atılacağı ve bu açıklamanın siyasi partilere bir selam olduğu söylentileri arasında yayıldı.

Hatta bir başka rivayete göre Avşar’ın kızının buluştuğu bir parti varmış.

Hülya Avşar’ın siyasete hangi partiden gireceği netleşmesi epey zaman alsa da katıldığı programda verdiği mesajla hangi parti ya da partilere katılmayacağını da açıkladı cevabını verdi. Ünlü isim, mevcut partilerin hiçbiriyle gitmeyeceğini açıkladı.

Hülya Avşar Ne Kadar Kazanıyor?

Hülya Avşar son günlerde mobilya reklam filmiyle gündemde… 57 yaşındaki güzel oyuncu, sosyal medya paylaşımlarıyla her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hülya Avşar’ın oynadığı reklam filmi için aldığı ücret dudak uçuklattı. Hülya Avşar son oynadığı yatak reklamından bakın ne kadar para kazandı… Sözleşmesini iki buçuk yıl daha yenileyen Hülya Avşar, yatak firmasından 3.5 milyon TL kazanacak.

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir