Ford Puma Şubat Ayı Güncel Fiyatları Açıklandı: Yeniliklerle Dolu Bir Model!

0

Ford Puma: Şehir İçi Kullanımın Vazgeçilmezi

Ford’un B-SUV segmentindeki iddialı modeli Puma, şehir içi kullanıma uygun yapısıyla dikkat çekiyor. Bu model, sunduğu performans ve ekonomik yakıt tüketimi ile kullanıcılarına keyifli bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Motor Ve Şanzıman Seçenekleri

Ford Puma, çeşitli motor ve şanzıman seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Özellikle 1.0 litrelik benzinli motor ve 6 ileri manuel şanzıman kombinasyonu, ekonomik yakıt tüketimi ve tatmin edici performans sunuyor.

Modern Tasarım Ve İyileştirmeler

Güncellenmiş makyajıyla dikkat çeken Ford Puma, modern ve dinamik çizgileriyle göz dolduruyor. İç mekân kalitesi ve teknolojik donanımlarında yapılan iyileştirmeler, sürüş deneyimini daha konforlu hale getiriyor.

Geniş Donanım Seçenekleri

Ford Puma, Türkiye pazarında dört farklı donanım seviyesi ile sunuluyor. Her türlü kullanıcı ihtiyacına ve bütçesine uygun seçenekler sunan bu donanım paketleri, geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor.

Fiyat Listesi:

1.0L EcoBoost 125PS, 7 İleri Otomatik, Benzin Style – Fiyatı: 1.494.500 TL

1.0L EcoBoost 155PS, 7 İleri Otomatik, Benzin/Hibrit ST-Line – Fiyatı: 1.774.600 TL

1.0L EcoBoost 95PS, 6 İleri Manuel, Benzin Style – Fiyatı: 1.216.000 TL

1.5L Ecoboost 200PS, 6 İleri Manuel, Benzin ST* – Fiyatı: 2.012.100 TL

Ford Puma, sunduğu özellikler ve geniş donanım seçenekleri ile şehir içinde konforlu ve ekonomik bir sürüş deneyimi sunuyor. Son modeliyle göz kamaştıran bu aracı, Ford bayilerinden temin edebilirsiniz

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir