Esra Erol'da Duygu Dolu Anlar! Babaannenin Yardım Çağrısıyla Kaçırılan Kız Kurtarıldı.

0

Esra Erol’un programında yaşanan dram dolu anlarda, Doğan Gözler tarafından kaçırılan 15 yaşındaki Zilan, polis operasyonuyla kurtarıldı. Babaanne ve anne, karısını kaçıran adamdan intikam amacıyla kızlarının kaçırıldığını açıkladı. İşte olayın detayları:

Babaanne ve Anne Canlı Yayında Yardım Çağrısı Yaptı

Esra Erol’un programına katılan babaanne, 15 yaşındaki torununun Doğan Gözler tarafından kaçırıldığını açıklayarak yardım istedi. Babaanne, Gözler’in karısını kaçıran adamdan intikam amacıyla kızlarının alıkonulduğunu ifade etti.

Polis Operasyonuyla Zilan Kurtarıldı

Gaziantep’te gerçekleştirilen polis operasyonu sonucunda Doğan Gözler’in evinde bulunan Zilan, 43 gün sonra kurtarıldı. Gözler ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zilan’ın ifadesine göre, Gözler, ailesine gitmek istediği için izin vermedi ve fotoğraflarını yaymakla tehdit etti.

Zilan’ın İkinci Kez Kaçırılma Olayı

Günlerdir alıkonulan Zilan’ın, daha önce de aynı kişi tarafından iki kez kaçırıldığı ortaya çıktı. Zilan, ikinci kez kaçırılmasının ardında yine Doğan Gözler’in olduğunu belirterek, ailesine gitmek istediğini ancak Gözler’in izin vermediğini ifade etti.

Esra Erol’un Programı Haberi Duyurdu

Esra Erol, canlı yayında babaannenin yardım çağrısı üzerine yapılan operasyon sonucu Zilan’ın kurtarıldığını ve Doğan Gözler’in tutuklandığını duyurdu. Bu haber üzerine Zilan’ın annesi, gözyaşları içinde yaşadığı sevinci izleyicilerle paylaştı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir