Duy Beni Dizisi Finale Adım Adım Gidiyor! İzleyiciler Diziyi İzlemeyi Bıraktı!

0

Duy Beni dizisi, yayın hayatına oldukça hızlı başlamıştı. Dizideki güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer verildi. Sonrasında ise bizleri nelerin bekleyeceği yanıt bulacak. Star TV dizisinin sahip olduğu reytinglere bakacak olursak final yakın gibi gözüküyor. Pek çok skandal sahneye imza atılmıştı. Dolayısıyla izleyiciler sırf bu nedenden ötürü bile diziyi izlemeyi bırakmış olabilir. Dizinin RTÜK’e şikayet edildiği de gelen bilgiler arasındaydı.

Duy Beni Final Yapacak mı?

Duy Beni dizisinin final yapıp yapmayacağı merak edildi. Bu noktada büyük bekleyiş sürüyor. Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir ve Burak Can’ın başrolde oynadığı dizide henüz final açıklaması yapılmadı.

Reytingler Çakıldı

Reytinglere baktığımızda dizinin bazı kategorilerde ilk 20’ye dahi girmediği görülüyor. Bu yüzden yakın zamanda final yapması gibi bir durum söz konusu. Diziye dair bizleri nelerin beklediği ise en kısa sürede yanıt bulacak. Öte yandan Star TV’den de konuya ilişkin bir açıklama gelir mi önümüzdeki haftalarda öğreneceğiz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir