Camdaki Kız'da Muzo Büyük Tepki Çekti! Nalan'ı Hayal Etmeden Duramıyor!

0

Camdaki Kız dizisinde güncel gelişmeler gözler önüne serildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği diziye dair çeşitli detayları aktaracağız. Öyle ki Camdaki Kız dizisi yine adından söz ettirecek. Sevilen yapımda Muzo’nun tepki çeken sahnesi çok konuşulacağa benziyor.

Muzo Nalan’ı Unutamadı

Muzo’nun Nalan’dan hoşlanması dikkat çekti. Bu gelişme ile birlikte herkes şok oldu kaldı. Peki ya Muzo’nun bu hamlesiyle birlikte izleyiciler neler söyledi? Sosyal medya adeta kaynadı  ve Muzo eleştirilere maruz kaldı. Çünkü akıllara Aşk-ı Memnu’daki Behlül geldi. Oyuncunun canlandırdığı karakter dikkatleri üzerine çekti.

Dizi Kendisine Çekiyor

Camdaki Kız’ın her geçen gün daha fazla izlenmesi ve gözden kaçmadı. Dolayısıyla sevilen yapımın dikkatleri üzerine çektiği belirtiliyor. Kanal D’deki diziye hiçbir yapım rakip olamamakta. Öyle ki diziye dair merak edilenleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Söz konusu gelişmeler ve dahası ortaya çıkacak. Dizi hakkında başka neler biliyoruz yanıt bulacak. Kanal D’deki son gelişmeleri açıklıyoruz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir