Balkan Ninnisi Değişikliğe Gitti! Dizisinin Günü ve Saati Değişti!

0

Balkan Ninnisi dizisiyle ilgili yaşanan gelişmeler gözler önüne serildi. Bu detaylarla birlikte başka neler biliyoruz? Güncel olarak merak edilenler ve çok daha fazlası yanıt bulacak. Öte yandan diziye ilişkin merak edilenlere yer vereceğiz. Son zamanlarda dizi için final iddialarında bulunuluyordu. Gelinen noktada bizleri başka neler bekliyor?

Dizinin Yayın Günü Değişti

Balkan Ninnisi önceden Salı günü ekrana gelmekteydi. Artık bu haftadan itibaren Perşembe günleri yayınlanacak. Dolayısıyla bu gelişme sonrasında izleyiciler adeta şok oldu. Kimse böyle bir değişiklik beklemiyordu. Peki ya sevilen TRT 1 dizisinin 16. bölümünde neler yaşandı?

Balkan Ninnisi 16. Bölüm Özeti

“Ertan ve Jovanka, tüm geçmiş acılara rağmen aşklarından vazgeçmez. Nina’yla Süleyman’ın buluşacağı yere giderler. Tüm acılar unutulsun, geçmiş defterler kapansın, aşk kazansın isterler. Bu sefer Süleyman da geçmişi unutmakta kararlıdır. Onun tek istediği Nina’yı görebilmek onunla konuşabilmektir. Süleyman bu hayalleri kurarken, Nina’nın döndüğünü öğrenen Darko, rahat durmayacak, onların kavuşmasına izin vermeyecektir. Sadece Süleyman’ın değil tüm konak halkının hayallerini de yerle bir edecektir…”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir