Alişan Acil Ameliyatla Hastaneye Kaldırıldı! Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Geldi

Ünlü şarkıcı Alişan, Sivrihisar’daki konseri için yola çıktığı sırada yaşadığı rahatsızlık nedeniyle acil bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Fenalaşan şarkıcının şiddetli karın ağrısı şikayeti üzerine yapılan muayene sonucunda acil apandisit ameliyatı kararı alındı.

Alişan’ın sağlık durumu hakkında sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, “Sivrihisar konserine giderken sağ tarafımda dayanılmaz bir ağrıyla Bursa’da acile geldik. İlaçlı tomografi ve kan tahlili neticesinde bugün apandisit ameliyatı olmam gerektiğini söyledi hocalarımız. Sivrihisar konseri bugün için kısmet olmadı maalesef. Acil ameliyat denmese vallahi geliyordum. Sözüm söz ameliyat olur olmaz ne zaman isterseniz geleceğim.” ifadelerine yer verildi.

Ünlü sanatçının hastanede gerçekleştirilen tahlil ve tetkiklerin ardından acil ameliyat kararı alınması sevenlerini endişelendirdi. Ancak yapılan ameliyat sonrasında şarkıcının sağlık durumunun stabil olduğu ve olumlu bir seyir izlediği belirtildi.

Alişan’ın sevenleri ve müzikseverler, sanatçının bir an önce sağlığına kavuşması için sosyal medya üzerinden geçmiş olsun mesajları ile desteklerini iletiyorlar. Kamuoyu, Alişan’ın sağlık durumuyla ilgili gelecek güncellemeleri bekliyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir