Afrodit Banu Alkan Bombayı Patlattı! 64 Yaşında Anne Oluyor!

0

Altın Palmiye ödül töreninde Afrodit lakaplı 64 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Banu Alkan sahne aldı. Küçük sevgilisi Kemal Yıldız ile evlilik hazırlığı yapan Alkan, yumurtalarını dondurduğunu ve bebek sahibi olmak istediğini söyledi.

17 YIL ÖNCE YUMURTASINI DONDURDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ!

Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Banu Alkan, “Çiçekler büyük aşkım Kemal Yıldız’dan. Nikah tarihimiz belli, Haziran’da. Ben zaten ona çiçeğim. Yumurtalarımı dondurttuğum için her an çocuk yapabilirim. 17 sene oldu. Yeni bir Afrodit doğabilir.”

Beyaz TV’de yayınlanan, Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil’in yer aldığı Söylemezsem programıyla anılan Alkan, “Yumurtalıklarımı dondurduğum doğru. Birden fazla yumurtam var dedi.Hiç evlenmeyen ve çocuğu olmayan Banu Alkan, bu yaz Fransız konsolosluğunda Kemal Yıldız ile evlenecek.

Çift Ne Zaman Evleniyor?

Bir zamanlar evlenip boşanmış olan Kemal Yıldız’ın bir kızı vardır ve baba tarafından Mersinlidir. Anne tarafından Samsunlu olan ancak Hollanda doğumlu olan Yıldız, iyi bir eğitim görüyor.Onur Akay, çiftin nikah tarihini ve nikahla ilgili detayları da açıkladı. Tamam, “Mutlu çiftimiz Eylül ayının ikinci haftası Fransa Konsolosluğu’nda nikâh yaptıktan sonra, Fransa’da kiralanan tarihi bir binada ve çok özel davetlilerin katılacağı düğünle dünya evine girecek. Banu Alkan ise gelinliği için şimdiden siparişi verdi. Afrodit, Donald Trump’ın eşi Melania Trump’un evlenirken giydiği gelinliğin aynısından diktiriyor” açıklamasını yaptı.

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir